Tri Blender

Tri Blender

İklim koşullarının yeterince elverişli olmadığı bölgelerde hayvancılık yeterince gelişememekde, dolayısıyla damızlık sığır müfusu bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak rakamlara ulaşamamaktadır. Özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Arap coğrafyası başta olmak üzere, süt üretiminin kısıtlı olduğu bölgelerde, süt ve süt ürünleri üretimindeki açığı kapamak amacıyla süt tozu kullanılmaktadır.  Çoğunlukla içme sütü, dondurma, yoğurt ve analog (proses) peynirlerin üretimi bu yöntemle sağlanmaktadır.
Ülkemizde de yoğurt ve dondurma üretimi başta olmak üzere, son üründe bakanlık tebliğince belirtilen kuru maddeyi yakalamanın en kolay yöntemi süt tozu kullanımıdır. Sp Makina Tri-Blender sistemleri; süt tozunun su ve diğer toz bileşenler ile homojen bir şekilde karıştırılarak prosese hazırlanmasını amaçlayarak geliştirilmiştir.
Tri Blender ünitesinin alt kısmında yer alan yüksek hızlı motorun yaratmış olduğu santrifüj etkisi ile sıvı bileşenler ile, Tri Blender ünitesinin üst kısmına entegre edilmiş huni şeklindeki toz haznesinden gelen toz bileşenler, yüksek devir daim ile homojen bir şekilde karışmakta, mümkün olduğunda pürüzsüz bir yapı oluşmaktadır.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.